Hakkımızda

bozkir.org Bozkır fotoğraflarını yayınlamak üzere 2006 yılında yayın hayatına başladı. Yaklaşık 2 yıl yayınını sürdürdükten sonra yenileme çalışmaları yapılmak üzere kısa bir süreliğine kapattık. Zira eski sistemimizde üyelerin fotoğraf yükleyememesi gibi bir çok eksiklikler vardı. Her ne kadar kısa bir süreliğine desekte 2 yıl gibi uzun bir süre tekrar yayına başlayamadık.

Geçtiğimiz yıl yazılım çalışmalarını büyük ölçüde bitirsekte araya giren meşgaleler sebebiyle sitemizi açamadık. Kasım 2010'da bozkir.net'i yenileyerek açtıktan sonra bozkir.org için çalışmalara yeniden başladık. Önceki çalışmalarımızı hiçe sayarak yeni bir yazılım hazırlamak üzere işe koyulduk. Yaklaşık 3 aylık çalışmalarımızın sonucu olarak Ocak 2011'de sizlere hizmet vermek üzere yeniden yayına başladık. Bu zaman zarfında sizlere hizmet veremediğimiz için özür dileriz.

Henüz sitemizde gezme fırsatı bulamadıysanız hemen başlamanızı öneriyoruz. Elinizde hemşehrilerimizle paylaşmak istediğiniz fotoğraflarınız varsa hemen sitemize yükleyebilirsiniz. Fotoğraf yükleyebilmek için sitemize üye olmanız gerekiyor. Ayrıca Facebook hesabınızla sitemize üye olmadan yüklenmiş fotoğraflara anında yorum yazabilirsiniz.